Info-centr
Info-centrum

+420273130883
info-centr.panska@seznam.cz

karlovarska kosm.Na oddělení «Kosmetika» si můžete vybrat ze dvou Českých výrobců. Jedním z nich je Karlovarská kosmetika značky Vřídlo, výrobní družstvo se sídlem v Karlových Varech je jediným skutečným výrobcem karlovarské kosmetiky a jediným oprávněným držitelem obchodní značky. Karlovarská kosmetika byla v minulosti a je i v současnosti známá především tím, že ve svých výrobcích, vždy hojně využívala darů přírody. Štědrým zdrojem pro výrobu jsou vedle prvkových základů tryskajících karlovarských pramenů i celá rostlinná říše, byliny, keře, stromy a výtažky z léčivých západočeských slatin.

Karlovarská kosmetika obsahuje extrakty z řady léčivých rostlin, mezi něž patří mimo jiné arnika horská, rozmarýn, řepík lékařský, tymián, dobromysl, šalvěj, eukalyptus, heřmánek, máta peprná, balšám, kafr, mentol a řada jiných. Léčivé rostliny byly, jsou a budou stále platným pomocníkem nejen v lékařství, ale i při výrobě kosmetiky.

Od této firmy nabízíme: pleťovou kosmetiku, koupelové soli, masážní přípravky, péče o ruce, péče o nohy i zubní péči.

pure3Druhá kosmetika je velmi vyhledávaná pro svou originální a vysoce kvalitní receptury na bázi piva či výtažku z chmele, jmenuje se Pure Czech, a je to dceřiná společnost značky Manufaktura. Pure Czech kosmetika, využívá příznivých účinků tradičních českých přírodních ingrediencí.

LIGHT pro zjemnění a hydrataci, LIMITOVANÁ EDICE JABLKO pro zvláčnění a hydrataci, DARK pro zklidnění a regeneraci.

V řadách LIGHT a DARK firma nabízí: sprchový gel, olejovou koupel, vlasový šampon, vlasový balzám, rostlinné mýdlo, denní pleťový krém, noční pleťový elixír, krém na ruce, tělové mléko, čistící gel na ruce a balzám po holení.

Edice JABLKO nabízí: sprchový gel, vlasový šampon, krém na ruce, rostlinné mýdlo, tělové mléko, rostlinný balzám na rty.

Comments are closed.