Info-centr
Info-centrum

+420273130883
info-centr.panska@seznam.cz

Výlety po Praze

Vážení klienti, na našich stránkách si můžete vybrat z široké škály výletů po Praze, ať už pešky, nebo klimatizovaným autobusem. Vždy tu pro Vás budou připraveni naši proškolení průvodci, kteří Vám dají tu nejlepší možnou péči. Seznámí Vás, s českými dějinami provedou pražskými ulicemi a uličkami i po pražských památkách.

 

Velká okružní jízda + plavba lodí

Na této historické cestě po Praze Vás provedeme krásami jednoho z nejkrásnějších měst střední Evropy. Naši průvodci Vás provedou historii Staré Prahy, Nové Prahy, Malé Strany, Hradčany, Pražského Hradu včetně prohlídky interiéru katedrály sv. Víta. Prohlídka Pražského Hradu trvá přibližně 60 minut. Poté se vydáme na palubu lodě, kde se můžeme prohlédnout Prahu z jiného úhlu, uvidíme panorama Pražského Hradu, Karlův most, ostrov Kampa, a ještě jiné krásy tohoto města. Po odpočinku na lodi se vydáme na závěrečnou prohlídku, kde si ukážeme Židovské Město, Týnský chrám a Staroměstské náměstí s orlojem, kde se posléze rozloučíme. Na této prohlídce se svezete klimatizovaným autobusem a také lodí, tato celá prohlídka trvá cca 3-4 hodiny.

 

 

Večerní plavba po Vltavě s večeři

Pojďte se námi uvolnit po celodenních procházkách malebnou Prahou a strávit pohodovou večerní plavbu po Vltavě. Během 3 hodinové plavby si
můžete vychutnat studenou i teplou kuchyni formou bufetu. K Vaší spokojenosti Vám bude hrát živá hudba a můžete se kochat večerní Prahou, poplujeme pod Pražským Hradem, Karlovým mostem okolo Národního divadla a spousty jiných památek.

Veškeré okruhy lodí jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi a pro jedince, kteří si chtějí odpočinout při objevování a obdivování nádherných historických památek hlavního města Prahy se skleničkou lahodného moku v ruce, případně něčeho dobrého k snědku. Přibližně hodinu si budete užívat pohled na starodávný Karlův most s přilehlými památkami Malé Strany, které vévodí dominanta Pražského hradu s katedrálou Sv. Víta.

 

Naše infocentrum přichází s širokou nabídkou turistických tras, které Vás seznámí s historickým centrem Prahy. K dispozici Vám bude team proškolených průvodců. Mezi nejoblíbenější typy okružních jízd patří následující níže popsané.

 

Velká okružní jízda Prahou neboli Grande City Tour

Školení průvodci Vás provedou historickým centrem hlavního města Prahy. Na této okružní jízdě budete obdivovat architektonický odkaz české historie zapsaného pod ochranou světového dědictví UNESCO a to z pohodlí klimatizovaného autobusu. Průvodce Vám ukáže krásy Starého Města, Nového Města, Malé Strany, Hradčany, ale také Pražský Hrad společně s interiérem katedrály sv. Víta. Okruhy trvají přibližně 3-4hodiny, sestávají z několika částí: cesta autobusem, pěší a plavba lodí, na které můžete načerpat nové síly a pokračovat v objevování historických krás našeho hlavního města Prahy.

 

Mystická Praha

Duchové a legendy města pražského ožívají v barvitém vyprávění zkušen
ého průvodce. Zavedeme Vás do dávných časů a tajemných zákoutí starého města. Vražedné historky, alchymisté, strašidla a postavy z jiných světů Vám způsobí příjemné mrazení v zádech, na které jen tak nezapomenete. Pokud dáváte přednost jinému druhu objevování naší historie, neváhejte vyzkoušet přibližně hodinovou večerní procházku Prahou.

 

 

Historická show U Pavouka

Ochutnejte středověkou atmosféru krčmy U Pavouka, dostaňte se do víru divoké zábavy, kterou Vám předvedou šermíři, kejklíři a prostě oděné tanečnice při poslechu živé dobové hudby. Víno a pivo zde teče proudem a o spokojenost Vašeho břichu se postará menu o pěti chodech. Užijte si téměř tříhodinový program nabitý kulturními a gastronomickými zážitky, to vše za 1190 CZK.

 

 

 

 

 

Rent Me

Objevujte pražské památky jiným způsobem. Tak trochu adrenalinovým zážitkem Vám bude osedlání vozítka ninebot, na kterém prosvištíte důležité pražské okruhy s významnými architektonickými památkami, to vše za doprovodu „ninebot“ průvodce. Jako dokumentaci o absolvování této jízdy obdržíte záznam z Vaší kamerky připevněné na ochranné helmě. Můžete vybírat ze
čtyř variant okruhů: 30min, 60 min, 90min a 2,3h.

 

 

Comments are closed.