Info-centr
Info-centrum

+420273130883
info-centr.panska@seznam.cz

Historická show U Pavouka

Fascinuje vás středověk? Rádi byste zažili atmosféru tradiční středověké krčmy, kde se pije a hoduje, co hrdlo ráčí, hraje v karty a kde se sem tam nachomýtne i nějaká ta rvačka? Zkuste středověkou krčmu U Pavouka na Starém Městě pražském!

Ochutnejte středověkou atmosféru krčmy U Pavouka, dostaňte se do víru divoké zábavy, kterou Vám předvedou šermíři, kejklíři a prostě oděné tanečnice při poslechu živé dobové hudby. Víno a pivo zde teče proudem a o spokojenost Vašeho břichu se postará menu o pěti chodech. Užijte si téměř tříhodinový program nabitý kulturními a gastronomickými zážitky, to vše za 1190 CZK.

V dokonale autentických kulisách zde každý večer kolem osmé hodiny ožívá velkolepé představení plné profesionálních hudebníků, krásných tanečnic, statečných šermířů i jiných kejklířů v dobových kostýmech a s dobovými rekvizitami. Uprostřed toho mumraje vás šenkýř usadí ke stolu a hospodská vám nabídne jedno z místních menu. Samozřejmě nechybí ani džbánek piva či číše vína – každému jak je libo.

Nemyslete si však, že večer strávíte pouhým pozorováním okolního představení. Program se každý večer proměňuje v závislosti na přítomných hercích i návštěvnících a klidně se vám tu může stát, že vás zhrzený mušketýr vyzve na souboj nebo vám po rameni sklouzne závoj některé z tanečnic. Abyste se uprostřed toho středověku neztratili, je lépe sem zavítat v doprovodu přátel, se kterými se od srdce zasmějete a odnesete si báječný zážitek.

OBJEDNÁT

Comments are closed.